Wszystkiego najlepszego
Panie Profesorze

Prof. dr hab. Tadeusz Szreter

„Człowiek jest wielki (..) przez to czym dzieli się z innymi.”
[Jan Paweł II]

We wtorek 14 lutego obchodzi urodziny Nasz Pan Profesor Tadeusz Szreter.

Pan Profesor stworzył pierwszą w Polsce , największą Klinikę Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dziecięcej. Otworzył ją na świat. Wykształcił bardzo wielu specjalistów anestezjologii i intensywnej terapii; lekarzy, pielęgniarek i pielęgniarzy.

Zawsze spokojny, skromny, ciekawy świata, uśmiechnięty, życzliwy, cały czas jest z nami i aktywnie uczestniczy w życiu i wydarzeniach w naszej Klinice i w Instytucie.

Życzymy jubilatowi przede wszystkim zdrowia, nieustającej pogody ducha, uśmiechu, pomyślności, spokoju i cierpliwości oraz dużo radości na każdy dzień.

Pracownicy Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii IPCZD

Szanowny Profesorze Doktorze Habilitowanym Tadeuszu Szreterze, Z okazji Pańskich 90. urodzin składam najserdeczniejsze życzenia. Dziękuję za Pański ogromny wkład w rozwój nauki w Polsce. Pańska wiedza i pasja badawcza stanowią inspirację dla całej społeczności akademickiej. Życzę Panu zdrowia, szczęścia i spełnienia w życiu osobistym i zawodowym. Z wyrazami szacunku,
Ojciec Tadeusz Rydzyk
Panie Profesorze, dziś jest 14 kwietnia, zatem mam 2 miesiące opóźnienia. Trudno, czasu nie cofnę. Jednakże nie przeszkodzi mi to by złożyć Panu wyrazy szacunku, a przede wszystkim Życzenia urodzinowe (nooo, piękny wiek!), pogody ducha i utrzymania dystansu do rzeczywistości, no i Zdrowia (takie życzenia przestały być od pewnego momentu banałem...). Proszę mi wierzyć, że niezależnie od zdarzeń z przeszłości pozostaje Pan dla mnie punktem odniesienia w moim życiu. Z ukłonami,
Jerzy Raszek
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Uśmiechu na co dzień -jakim Pan Profesor zawsze wszystkich obdarzał. Zdrowia i pomyślności. Przepraszam za spóźnione życzenia -byłam na urlopie
Monika Nowacka-Gotowiec
Szanowny Panie Profesorze! Życzę dużo zdrowia i uśmiechu każdego dnia!
Młody anestezjolog
Dużo zdrowia!
Magda Mierzewska-Schmidt
Serdeczne życzenia urodzinowe, uśmiechu i radości codziennego dnia. Pozostajemy wdzięczni za każde spotkanie z Panem Profesorem, cenną wiedzę wykorzystwaną przez nas w codziennych obowiązkach wobec naszych małych pacjentów.
Irena Ożóg Zabolska z zespołem OITD Copernicus Gdańsk
Zdrowia pogody ducha przynajmniej do stówki
Leszek Gosciniak
1oo lat w Zdrowiu i w szczęściu
Tomasz K.
Z okazji Pana święta życzę zdrowia, pogody ducha, wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń, by okazane dobro i wsparcie zawsze wracało do Pana zwielokrotnione :)
Ewa Wasińska
Szanowny Panie Profesorze, korzystając z urodzinowej okazji chciałabym podziękować za to co pokazał mi Pan na początku mojej pracy swoją serdecznością, profesjonalizmem i niczym nie zmąconym spokojem. Za to wszystko dziękuje. A z okazji Pana jubileuszu życzę zdrowia, radości i satysfakcji z wnuków oraz optymizmu w zmaganiu się z codziennością.
Anna i Łukasz Szumowscy
Moc serdeczności z życzeniami zdrowia dziękujemy p.profesorze
Elżbieta Gajewska
Wszystkiego najlepszego zdrówka i pogody ducha jaka zawsze pan profesor roztaczał wokół
Katarzyna
Tadeuszu ! „Tak trzymaj” jak mówią żeglarze Dalej bądź zdrowy, pogodny i dobry jak zawsze !
Andrzej Piotrowski
Proszę przyjąć najszczersze życzenia zdrowia i pomyślności w dniu urodzin. Miałem zaszczyt i przyjemność uczyć się od Pana, a potem pod Pana kierownictwem prowadzić przez wiele lat nasz blok operacyjny. Ucząc młodszych zawsze pamiętałem Pana stwierdzenie, że anestezjolog musi mieć wiedzę, myśleć krytycznie i umieć podejmować decyzje. Pamiętam też naszą jedyną wycieczkę Kliniki, nad Świder i Pana z małym Maćkiem, a my z żoną i Mikołajem. To były piękne czasy tworzenia zespołu Kliniki. Dziękuję
Przemek Łaniewskiw-Wołłk
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zawsze podziwiam Pana i jestem wdzięczny za to co zrobił Pan dla anestezjologii dzieci.
Władysław Kościelniak ,Zielona Góra