Wszystkiego najlepszego
Panie Profesorze

Prof. dr hab. Tadeusz Szreter

„Człowiek jest wielki (..) przez to czym dzieli się z innymi.”
[Jan Paweł II]

We wtorek 14 lutego obchodzi urodziny Nasz Pan Profesor Tadeusz Szreter.

Pan Profesor stworzył pierwszą w Polsce , największą Klinikę Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dziecięcej. Otworzył ją na świat. Wykształcił bardzo wielu specjalistów anestezjologii i intensywnej terapii; lekarzy, pielęgniarek i pielęgniarzy.

Zawsze spokojny, skromny, ciekawy świata, uśmiechnięty, życzliwy, cały czas jest z nami i aktywnie uczestniczy w życiu i wydarzeniach w naszej Klinice i w Instytucie.

Życzymy jubilatowi przede wszystkim zdrowia, nieustającej pogody ducha, uśmiechu, pomyślności, spokoju i cierpliwości oraz dużo radości na każdy dzień.

Pracownicy Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii IPCZD

Panie Profesorze, dziś jest 14 kwietnia, zatem mam 2 miesiące opóźnienia. Trudno, czasu nie cofnę. Jednakże nie przeszkodzi mi to by złożyć Panu wyrazy szacunku, a przede wszystkim Życzenia urodzinowe (nooo, piękny wiek!), pogody ducha i utrzymania dystansu do rzeczywistości, no i Zdrowia (takie życzenia przestały być od pewnego momentu banałem...). Proszę mi wierzyć, że niezależnie od zdarzeń z przeszłości pozostaje Pan dla mnie punktem odniesienia w moim życiu. Z ukłonami,
Jerzy Raszek